You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Finn din PERI representant

Våre representanter tilbyr den kompetansen du trenger til ditt prosjekt

Administrasjon og økonomi

Administrasjon

 
Tom Gunnar Wium 
Daglig leder
E-post: tom.wium@peri.no
Mobil: 92 62 65 00
Linda Kristin Rinnan
Personalansvarlig 
E-post: linda.rinnan@peri.no
Mobil: 45 86 19 44

Økonomi

 
Trond Fremstad
Økonomisjef
Epost: trond.fremstad@peri.no
Mobil: 95 02 25 40
Morten Karlsen
Regnskapsmedarbeider 
E-post: morten.karlsen@peri.no
Mobil: 95 05 90 60
   
   

Salg

Salgsavdelingen 

Direktenummer til salgsavdelingene

Olaf Haug

Salgssjef Østlandet         
E-post: olaf.haug@peri.no
Mobil: 92 62 65 07

Yngve Urnes
SR. Prosjektkoordinator
Epost: yngve.urnes@peri.no
Mobil: 92 62 65 03
Tommi Nakajima
Salgsingeniør Oslo
E-post: tommi.nakajima@peri.no
Mobil: 92 62 65 05
Eirik Larsen
Salgsingeniør Buskerud/Vestfold/Telemark
E-post: eirik.larsen@peri.no
Mobil: 92 62 65 11
Alexander Wigger Liahagen
Salgsingeniør Oslo
Epost: alexander.liahagen@peri.no
Mobil: 97 42 44 14
Jostein Børresen
Salgsingeniør Oslo/Østfold
E-post: jostein.borresen@peri.no
Mobil: 46 93 28 70
Torstein Hesseberg
Salgsingeniør Ålesund
Epost: torstein.hesseberg@peri.no
Mobil: 90 90 00 22
Svein Harald Bakken
Salgsingeniør Tromsø
Epost: sveinharald.bakken@peri.no
Mobil: 92 40 74 47
Tore Petter Enger
Salgsingeniør Hedemark/Oppland
E-post: tore.enger@peri.no
Mobil: 92 62 65 04
Joakim Skjæveland
Salgsingeniør Stavanger
Epost: joakim.skjaeveland@peri.no
Mobil: 97 96 42 92
Lars Steinar Vangstad
Salgsingeniør Trondheim
Epost: lars.steinar.vangstad@peri.no
Mobil: 92 62 65 09

Atle Moen
Salgsingeniør Trondheim
E-post: atle.moen@peri.no
Mobil: 92 61 05 58

Tommy Trengereid
Salgsingeniør Bergen
E-post: tommy.trengereid@peri.no
Mobil: 47 90 47 62
Andre Egenæs Pedersen
Salgsingeniør Bergen
E-post: andre.pedersen@peri.no
Mobil: 92 60 99 12
Knut Harald Wuttudal
Salgssjef distriktskontorer
Epost: knut.wuttudal@peri.no
Mobil: 99 55 15 30
 

Stillas

 
Tore Martin Linn
Leder for stillas
E-post: tore-martin.linn@peri.no
Mobil: 46 94 29 90
Bård Anders Hansen
Formann stillas
E-post: bard.hansen@peri.no
Mobil: 40 63 01 53
Dag Magnus Tronstad
Stillasformann
E-post: dag.tronstad@peri.no
Mobil: 48 29 02 39
 

Kryssfiner/OSB

 
Rune Torgunrud
Produktsjef Kryssfiner/OSB
Epost: rune.torgunrud@peri.no
Mobil: 91 57 14 11
 

Forbruk

 
Erling Normann
Produktsjef forbruk
E-post: erling.normann@peri.no
Mobil: 48 99 94 52
 

Logistikk og ordrekontor

Logistikk og ordrekontor

Kenneth Mile
Logistikksjef
E-post: kenneth.mile@peri.no
Mobil: 90 66 14 96 
Torbjørn Furseth
Driftsansvarlig ordrekontor
E-post: torbjorn.furseth@peri.no
Mobil: 91 80 68 82
Slobodan Eror
Returansvarlig ordrekontor
E-post: slobodan.eror@peri.no
Mobil: 90 58 99 03
Christian Jahren Biong
Ordrekontor / sentralbord
E-post: christian.biong@peri.no
Mobil: 48 21 11 73
Marius Paulsen
Ordrekontor / sentralbord
E-post: marius.paulsen@peri.no
Mobil: 48 03 55 43
Kari Anne Abrahamsen
Ordrekontor / sentralbord
Epost: kari.anne.abrahamsen@peri.no
Mobil: 48 06 31 51
Joakim Gunnerud
Ordrekontor / sentralbord
Epost: joakim.gunnerud@peri.no
Mobil: 97 67 74 77
Erik Aune
Innkjøp
E-post: erik.aune@peri.no
Mobil: 48 11 70 94
Ole Allan Andersen
Innkjøp
Epost: ole.allan.andersen@peri.no
Mobil: 48 24 54 20
Pernille Toresdatter
Transportkoordinator
E-post: pernille.toresdatter@peri.no
Mobil: 95 70 99 08

Stian Muggerud Johnsen
Logistikkleder Transport & Vareplanlegging
Epost: stian.johnsen@peri.no
Mobil: 91 85 19 53

Camilla Lilljenn Andersen
Logistikkmedarbeider Transport & Vareplanlegging
Epost: camilla.andersen@peri.no
Mobil: 48 17 60 22

 

 


Lager

LAGER

 
Bjørn Ole Evensen
Logistikkleder DK Tromsø
E-post: bjorn.ole.evensen@peri.no 
Mobil: 95 87 42 18
Rune Hesjevoll
Logistikkleder DK Trondheim
E-post: rune.hesjevoll@peri.no
Mobil: 92 23 38 05
Jan Vidar Trandal
Logistikkleder DK Ålesund
E-post: jan.vidar.trandal@peri.no
Mobil: 48 60 25 80
Jan Erik Klausen Fonn
Logistikkleder DK Bergen
E-post: janerik.fonn@peri.no
Mobil: 99 36 36 99
Svein Arne Ingebrigtsen
Logistikkleder DK Stavanger
Epost: svein.arne.ingebrigtsen@peri.no
Mobil: 94 16 29 62
Bjørnar Andersen
Logistikkleder DK Drammen
Epost: bjornar.andersen@peri.no
Mobil: 94 16 29 62
   

 


Teknisk avdeling

Teknisk avdeling

 
Geir Forsberg
Teknisk sjef
E-post: geir.forsberg@peri.no
Mobil: 47 46 29 95
Fred Anton Lyhus
Forskalingsplanlegger
E-post: fred.lyhus@peri.no
Mobil: 97 13 81 40
Øystein Ellann
Forskalingsplanlegger
E-post: oystein.ellann@peri.no
Mobil: 98 25 56 58
Rui Delgado
Forskalingsplanlegger
E-post: rui.delgado@peri.no
Mobil: 48 23 44 14
Simen Pettersen
Forskalingsplanlegger
Epost: simen.pettersen@peri.no
Mobil: 94 15 77 55
Jarle Knudsen
Forskalingsplanlegger
Epost: jarle.knudsen@peri.no
Mobil: 97 52 84 49
Dag Morten Hansen
Forskalingsplanlegger
Epost: dag.morten.hansen@peri.no
Mobil: 92 80 18 42
Leif Anthony Bye
Forskalingsplanlegger
E-post: leif.bye@peri.no
Mobil: 94 43 87 96
Christer Finsand
Forskalingsplanlegger
E-post: christer.finsand@peri.no
Mobil: 45 23 57 17
Marius Kokkvoll (I permisjon)
Forskalingsplanlegger Trondheim
Epost: marius.kokkvoll@peri.no
Mobil: 91 57 07 76
Asle Løtveit
Forskalingsplanlegger
E-post: asle.lotveit@peri.no
Mobil: 97 59 17 27
 

Marked

Marked

 
Martine Tuv Østenengen 
Markedskoordinator
E-Post: martine.tuv.ostenengen@peri.no
Mobil: 95 00 19 18
Tanja Støleggen Hansen
Markedskoordinator
E-post: tanja.hansen@peri.no
Mobil: 98 62 77 22

Infrastruktur

Infrastruktur

 

Siegfried Krampl 
Avdelingsleder for infrastruktur og civil engineering
E-post: Siegfried.Krampl@peri.no
Mobil: 92 65 23 03