You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Finn din PERI representant

Våre representanter tilbyr den kompetansen du trenger til ditt prosjekt

Administrasjon og økonomi

Administrasjon

 
Tom Gunnar Wium 
Daglig leder
E-post: tom.wium@peri.no
Mobil: 92 62 65 00
Linda Kristin Rinnan
Personalansvarlig 
E-post: linda.rinnan@peri.no
Mobil: 45 86 19 44

Økonomi

 
Trond Fremstad
Økonomisjef
E-post: trond.fremstad@peri.no
Mobil: 95 02 25 40
Morten Karlsen
Regnskapsmedarbeider 
E-post: morten.karlsen@peri.no
Mobil: 95 05 90 60
Cathrine Valltoft
Controller
E-post:cathrine.valltoft@peri.no
Mobil: 99 11 19 08
 
   

Salg

Salgsavdelingen 

Direktenummer til salgsavdelingene

Olaf Haug
Salgssjef Østlandet         
E-post: olaf.haug@peri.no
Mobil: 92 62 65 07
Yngve Urnes
SR. Prosjektkoordinator
E-post: yngve.urnes@peri.no
Mobil: 92 62 65 03
Jostein Børresen
Salgsingeniør Oslo/Østfold
E-post: jostein.borresen@peri.no
Mobil: 46 93 28 70
Eirik Larsen
Salgsingeniør Buskerud/Vestfold/Telemark
E-post: eirik.larsen@peri.no
Mobil: 92 62 65 11
Alexander Wigger Liahagen
Salgsingeniør Oslo
E-post: alexander.liahagen@peri.no
Mobil: 97 42 44 14
Knut Harald Wuttudal
Salgssjef distriktskontorer
E-post: knut.wuttudal@peri.no
Mobil: 99 55 15 30
Torstein Hesseberg
Salgsingeniør Ålesund
E-post: torstein.hesseberg@peri.no
Mobil: 90 90 00 22
Svein Harald Bakken
Salgsingeniør Tromsø
E-post: sveinharald.bakken@peri.no
Mobil: 92 40 74 47
Tore Petter Enger
Salgsingeniør Hedemark/Oppland
E-post: tore.enger@peri.no
Mobil: 92 62 65 04
Joakim Skjæveland
Salgsingeniør Stavanger
E-post: joakim.skjaeveland@peri.no
Mobil: 97 96 42 92
Lars Steinar Vangstad
Salgsingeniør Trondheim
E-post: lars.steinar.vangstad@peri.no
Mobil: 92 62 65 09
Atle Moen
Salgsingeniør Trondheim
E-post: atle.moen@peri.no
Mobil: 92 61 05 58
Tommy Trengereid
Salgsingeniør Kr.Sand
E-post: tommy.trengereid@peri.no
Mobil: 47 90 47 62
André Egenæs Pedersen
Salgsingeniør Bergen
E-post: andre.pedersen@peri.no
Mobil: 92 60 99 12
Frode Stubberud
Salgskonsulent kryssfiner/OSB/Spon
E-post: frode.stubberud@peri.no
Mobil: 40 03 41 60
Arnt Ole Ilvær
Innesalg/kundeservice Tromsø
E-post: arntole.ilvaer@peri.no
Mobil: 99 38 58 67
Christian Gusrud
Salgsingeniør Drammen
E-post: christian.gusrud@peri.no
Mobil: 92 62 65 05
Jan Vidar Trandal
Salgsingeniør Ålesund
E-post: jan.vidar.trandal@peri.no
Mobil: 48 60 25 80

Logistikk og ordrekontor

Logistikk og ordrekontor

Kenneth Mile
Logistikksjef
E-post: kenneth.mile@peri.no
Mobil: 90 66 14 96 
Torbjørn Furseth
Driftsansvarlig ordrekontor
E-post: torbjorn.furseth@peri.no
Mobil: 91 80 68 82
Slobodan Eror
Returansvarlig ordrekontor
E-post: slobodan.eror@peri.no
Mobil: 90 58 99 03
Christian Jahren Biong
Ordrekontor / sentralbord
E-post: christian.biong@peri.no
Mobil: 48 21 11 73
Marius Paulsen
Logistikk og vareplanlegging
E-post: marius.paulsen@peri.no
Mobil: 48 03 55 43
Kari Anne Abrahamsen
Ordrekontor / sentralbord
E-post: kari.anne.abrahamsen@peri.no
Mobil: 48 06 31 51
Joakim Gunnerud
Innkjøp
E-post: joakim.gunnerud@peri.no
Mobil: 97 67 74 77
Erik Aune
Transport
E-post: erik.aune@peri.no
Mobil: 48 11 70 94
Ole Allan Andersen
Innkjøp
E-post: ole.allan.andersen@peri.no
Mobil: 48 24 54 20
Stian Muggerud Johnsen
Logistikkleder Transport & Vareplanlegging
E-post: stian.johnsen@peri.no
Mobil: 91 85 19 53
Sondre Bratvold Kristoffersen
Logistikk og vareplanlegging
E-post: sondre.kristoffersen@peri.no
Mobil: 98 89 09 21
Hans Petter Lie Torgnes
Logistikkmedarbeider Transport og Vareplanlegging
E-post: hanspetter.torgnes@peri.no
Mobil: 48 17 60 22
Cathrine Andersen
Ordrekontor / sentralbord
E-post: cathrine.andersen@peri.no
Mobil: 48 29 05 85
 

 

 


Lager

LAGER

 
Bjørn Ole Evensen
Logistikkleder DK Tromsø
E-post: bjorn.ole.evensen@peri.no 
Mobil: 95 87 42 18
Rune Hesjevoll
Logistikkleder DK Trondheim
E-post: rune.hesjevoll@peri.no
Mobil: 92 23 38 05
Fredrik Rotevatn
Logistikkleder DK Ålesund
E-post: fredrik.rotevatn@peri.no
Mobil: 92 23 68 75
Jan Erik Klausen Fonn
Logistikkleder DK Bergen
E-post: janerik.fonn@peri.no
Mobil: 99 36 36 99
Svein Arne Ingebrigtsen
Logistikkleder DK Stavanger
E-post: svein.arne.ingebrigtsen@peri.no
Mobil: 94 16 29 62
Bjørnar Andersen
Logistikkleder DK Drammen
E-post: bjornar.andersen@peri.no
Mobil: 93 49 35 36
   

 


Teknisk avdeling

Teknisk avdeling

 
Geir Forsberg
Teknisk sjef
E-post: geir.forsberg@peri.no
Mobil: 47 46 29 95
Fred Anton Lyhus
Forskalingsplanlegger
E-post: fred.lyhus@peri.no
Mobil: 97 13 81 40
Øystein Ellann
Forskalingsplanlegger
E-post: oystein.ellann@peri.no
Mobil: 98 25 56 58
Rui Delgado
Forskalingsplanlegger
E-post: rui.delgado@peri.no
Mobil: 48 23 44 14

Erlend Munkeby Forbord
Forskalingsplanlegger (Trondheim)
E-post: erlend.munkebyforbord@peri.no
Mobil: 92 40 80 06

Jarle Knudsen
Forskalingsplanlegger
E-post: jarle.knudsen@peri.no
Mobil: 97 52 84 49
Dag Morten Hansen
Forskalingsplanlegger
E-post: dag.morten.hansen@peri.no
Mobil: 92 80 18 42

Abdi Wahid Hassan
Forskalingsplanlegger
E-post: abdiwahid.hassan@peri.no
Mobil: 97 52 87 73

Christer Finsand
Forskalingsplanlegger
E-post: christer.finsand@peri.no
Mobil: 45 23 57 17
Marius Kokkvoll
Forskalingsplanlegger (Trondheim)
E-post: marius.kokkvoll@peri.no
Mobil: 91 57 07 76
 

 


Marked

Marked

 
Martine Tuv Østenengen 
Markedskoordinator
E-post: martine.tuv.ostenengen@peri.no
Mobil: 95 00 19 18
Tanja Støleggen Hansen
Markedskoordinator
E-post: tanja.hansen@peri.no
Mobil: 98 62 77 22

Infrastruktur

Infrastruktur

 

Siegfried Krampl 
Avdelingsleder for infrastruktur og civil engineering
E-post: siegfried.krampl@peri.no
Mobil: 92 65 23 03 

Leif Anthony Bye
Salgsingeniør
E-post: leif.bye@peri.no
Mobil: 94 43 87 96


Stillas

Stillas

 
Tore Martin Linn
Leder for stillas
E-post: tore-martin.linn@peri.no
Mobil: 46 94 29 90
Bård-Anders Hansen
Formann stillas
E-post: bard.hansen@peri.no
Mobil: 40 63 01 53
Trond Thorstensen
Formann stillas
E-post: trond.thorstensen@peri.no
Mobil: 95 49 06 05
Lars-Otto Hansen
Formann stillas
E-post: larsotto.hansen@peri.no
Mobil: 90 17 92 92

Kryssfiner/OSB

Kryssfiner/OSB 

 

Rune Torgunrud
Produktsjef Kryssfiner/OSB        
E-post: rune.torgunrud@peri.no
Mobil: 91 57 14 11
Frode Stubberud
Salgskonsulent kryssfiner/OSB/Spon
E-post: frode.stubberud@peri.no
Mobil: 40 03 41 60

Forbruk

Forbruk

Erling Normann
Produktsjef forbruk
E-post: erling.normann@peri.no
Mobil: 48 99 94 52

Industrial Solutions

Industrial Solutions

Mats Jektvik
Manager Industrial Solutions
E-post: mats.jektvik@peri.no
Mobil: 92 08 74 21